сіль у мушлі

Така звична річ у домі як сільничка та її вміст – сіль – виконує не тільки ті задачі, до яких ми звикли. Виявляється, за допомогою солі можна захистити себе. Сіль відновлює втрачені вами сили, заліковує діри в захисних не тілесних оболонках.

Недарма наші предки брали сіль з собою в дорогу в якості оберегу. В «нечистих» місцях її кидали через плече, щоб злі ворожі сили не могли нашкодити людині. Використовували сіль і в чародійних обрядах – білі кристали повертали щастя, знімали з людини злі чари.

сіль магія

Як захиститися за допомогою солі?

Перший спосіб – поставте повну сільничку на стіл, коли у домі чужі люди

Наші пращури помітили, що зурочити людину найпростіше у той момент, коли вона захоплена розмовою і не звертає уваги на те, що відбувається. Заздрісник наводить пристріт, відволікаючи вас лестивою розмовою.  
Щоб уникнути нещастя, було заведено ставити на стіл сіль у відкритій сільничці. Вона «гасить» негативну енергію, відводить вроки. А злі побажання повертаються через підземний світ тому, хто їх послав.

Другий спосіб – ворожба з сіллю

Щоб виявити, чи є у домі нечистий дух і вигнати його, між 11 та 12 годинами дня візьміть звичайну металічну сковорідку (не потрібно використовувати сучасні сковорідки з хорошим покриттям), поставте на сильний вогонь та насипте тонким шаром сіль. Прожарювати сіль потрібно від однієї до трьох годин. Якщо у домі є енергетичний бруд – на солі проступають темні плями. У міру того, як нечисть у паніці залишає помешкання, вони світліють. Ще можна пройтися зі сковорідкою по всім кімнатам, щоб очистити їх енергетику.

Примітка редактора: Сучасні соляні лампи, популярні зараз, не гірше за сковорідку справляться з очищенням простору!

сіль магія

Третій спосіб – зберігайте за допомогою солі ваш сон

Сіль – ще й великий лікар – вона лікує від дурних снів та від безсоння. Розчиніть три пучки солі у воді й поставте цей розчин в узголів’ї вашого спального місця та в ногах. А зранку солону воду потрібно вилити в туалет. Робіть цю процедуру протягом трьох ночей, і ваш сон стане міцним і глибоким.

Четвертий спосіб – думайте про гарне!

Ну а що ж сіль у прямому її призначенні – на кухні? Коли солите страву, особливо суп чи соус, намагайтеся говорити та думати лише про добре і хороше – пам’ятайте, що ваші побажання записуються в аурі страви. Це допомагає зберегти здоров’я та сили тіла і духу.

За матеріалами. Зображення з відкритих джерел

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *