Звички

Під фразою “шкідливі звички” багато хто розуміє надмірне вживання алкоголю, куріння тютюну і пристрасть до азартних ігор.

Дані звички в основі своїй мають шкідливий вплив на наш організм, тобто на початковому етапі ведуть до руйнування нашого фізичного тіла.

Але зараз мова піде про шкідливі чинники і переконання, які заважають нам рухатися вперед, жити спокійно і виважено. У даній статті ми розглянемо шкідливі психологічні звички, які необхідно виключити зі свого життя прямо зараз.

Звичка метушитися

Суєта, мабуть, є однією з великих причин постійної втоми і психологічної завантаженості. Найчастіше ми її недооцінюємо, що призводить до небажаних наслідків. Уявіть: ви вдома займаєтеся улюбленими справами або відпочиваєте. Раптом раптовий дзвінок від начальства – термінова необхідність переслати важливу документацію.

Ви, кинувши все, включаєте комп’ютер і, як на зло, в цей момент він вантажиться довше ніж зазвичай. Та ще до того ж всі програми вимагають оновлення. Ви переживаєте і квапите машину. А тут ще й з Інтернетом якась біда. Загалом ситуація знайома багатьом.

Начебто ситуація не критична, але в своїй сукупності кілька таких мікростресів в день завдають серйозної шкоди нашій психіці та здоров’ю.

Особливо якщо повторюються день у день. У такі моменти необхідно пам’ятати, що вся метушня у нас в голові. Просто перестаньте підганяти і накручувати себе, і стресовий фактор випарується.

Звичка порівнювати себе з іншими

Звичайно не в прямому сенсі, часто опосередковано. Люди зазвичай порівнюють себе з іншими.

червоний гаманець, жінка з гаманцем у руках

“Він досяг більшого ніж я ..” або “У неї така фігура …” і купа подібних прикладів. Насправді це є однією з найбільших помилок. Ви не можете бути краще або гірше іншої людини. Це те ж саме що порівняти квадратне з зеленим, що на вашу думку краще?

Правильно! Обидва варіанти гарні, в залежності від ситуації кожне з якостей знайде своє застосування.

Ми всі різні і у кожного свої переваги і особливості.

Який критерій ви використовуєте для порівняння себе з іншими? Зовнішність, статура, успіх, досягнення… Кожна людина являє в собі всю унікальність нашого світу. Тут не може бути порівнянь. У кожному з нас криється величезний і незвіданий всесвіт.

Незвичайні особливості жінок за знаками зодіаку

Звичка озиратися назад

Для кожного з нас минуле – це досвід, керуючись яким  ми здійснюємо менше помилок в майбутньому. Але багато людей  залишаються жити в своїх спогадах, тим самим закриваючи себе від нових вражень на шляху. Наш світ постійно змінюється, і в житті постійно відкриваються нові можливості. Минуле потрібно вміти відпускати. І приймати нові виклики на своєму шляху. Сконцентруйтеся на русі вперед, досить озиратися назад. Тим самим всі ваші починання будуть складатися як найкраще.

Звичка сумніватися

Сумнів переслідує нас усюди. Як тільки ви вирішили спробувати щось нове, побачили перспективну ідею створення бізнесу, або зустріли красиву дівчину і не наважуєтеся до неї підійти – сумнів тут як тут. Не дасть зробити ні кроку.

Буде всіляко встрявати в ваш внутрішній діалог і відтягувати момент дії. У таких ситуаціях найкраще відразу, не роздумуючи, приступати до дії. Не варто давати сумніву сіяти в вас зерно невіри в свої сили.

Сумніватися можна довго і наполегливо. І, зрештою, сумнів зробить свою роботу і обов’язково знайде причину, по якій ви вирішите відмовитися від нової справи чи зустрічі. Необхідно вірити в кожен свій крок. У вас все обов’язково вийде.

пара зимова фотосессія

Звичка ображатися

Почуття образи виникає в житті багатьох людей. Але якщо розібратися глибше, то ми побачимо, що образа – це просто вибір. Кожен має право вибирати, ображатися йому чи ні. Здебільшого люди вибирають ображатися. І якщо у вас це входить у звичку, то образа змушує вас відчувати біль, злість, гіркоту і розчарування. Одним словом, суцільний негатив. Який в свою чергу псує настрій, притягує негативні події в наше життя, а найголовніше – позбавляє нас здоров’я.

Головним фактором, який допоможе позбутися від почуття образи, є усвідомленість. Рівень усвідомленості є головним ключем до контролю над собою і всіма внутрішніми станами. Якщо ви будете зберігати високий рівень усвідомленості, то зможете в будь-якій ситуації зберігати почуття впевненості  і відмінний настрій.

За матеріалами Яндекс.Дзен.ВПОТОКЕ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *