пара зимова фотосессія

Виявляється чоловіки та жінки відрізняються один від одного способом мислення. Тому що у нас цілковито по різному працює мозок і мислення.

Марк Гунвор, відомий в усьому світі комік та спікер, на сайті Tickld розмістив своє пояснення розбіжностей в способі мислення жінок та чоловіків.
В чому ж відмінність?

Почну з чоловіків.
В чоловічому розумі панує ідеальний порядок, там вся інформація розміщена по окремих шухлядках. Коли чоловіки обговорюють або осмислюють якесь конкретне питання, вони подумки тягнуться до тієї шухлядки, де у них знаходиться інформація по ньому, а до вмісту інших шухляд, про які в даний момент мова не йде, не торкаються.

А от у способі жіночого мислення все навпаки. Жіночий розумовий процес — це велетенська куля, яка, неначе дротом, обмотана різними думками. Всі ці думки й мислення зв’язані між собою і доповнюють одна одну. Наприклад, продукти для приготування обіду там зв’язані з магазинами, магазини з грошима, гроші з роботою, робота з відпусткою, відпустка з дітьми, діти з навчанням, а навчання також з чимось пов’язано. Жінки, зазвичай, турбуються про все і відразу. І до того ж спосіб мислення у жінок керується насамперед емоціями.
В народі кажуть, тільки-но дівчина побачила хлопця, який їй сподобався, вона уже уявила, як вони вдвох виховують власних дітей і чекають на внуків. Вона уже спланувала все своє життя з ним.

пара зимова фотосессія

Чому у чоловіків не так?
Тому що чоловіки в кожний конкретний момент вирішують тільки одне питання, яке турбує їх найбільше, а інших не чіпають. А ще, виявляється, у чоловічому мозку є одна шухлядка, про яку більшість жінок навіть не здогадується. Вона пуста! Так-так!

Це улюблена шухлядка чоловіків і, якщо є така можливість, вони завжди дістають з підсвідомості саме її. От чому більшість чоловіків так люблять рибалити, адже де ще можна відпочивати і ні про що не думати протягом кількох годин.

Те, що чоловіки насправді мають властивість відключитися, не думати ні про що і просто дихати, підтвердив Університет Пенсильванії, провівши відповідні дослідження кілька років тому.

А жінки не можуть зазирнути в пусту “коробочку”, бо жіночий розум працює завжди і ніколи не зупиняється, що інколи призводить до роздратування.

Можливо і жінкам треба в особливо напружені моменти навчитися діставати зі своєї підсвідомості “коробочку з пустотою”?

За матеріалами uspeh.club
Зображення з відкритих джерел

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *