Лижник

Перша думка – що тут такого? Адже сніг – це і є вода. Але все не так просто.

Зараз популярні гірськолижні курорти, походи в гори. Якщо людина опинилася у горах у скрутному становищі, то де взяти джерело енергії, щоб розтопити воду? Адже не завжди світить сонце. А якщо просто їсти сніг, це навпаки викликає зневоднення та руйнує захисні сили організму. Бувалі мандрівники беруть з собою газові та електропристрої для нагріву води, але це теж залежність від ресурсів, адже газ або зарядка акумулятору можуть закінчитися.

Саме в такій ситуації опинився один австралійський хлопець: він отримав перелом ноги, коли катався на лижах у віддаленому районі. Йому довелося чекати на допомогу 2 дні, а запасів води у нього практично не було.

Друг постраждалого хлопця – студент Мельбурнського технічного університету Тім Латтон –вирішив, що необхідний пристрій, який без використання енергоресурсів допоможе вижити у таких умовах.

пляшка для води

Він розробив пристрій, який отримав назву H2 Snow. По суті це пляшка об’ємом 1 л зі спеціальним обертальним механізмом. Для використання пляшку потрібно заповнити снігом, та обертати ручку. За допомогою спеціального механізму всередині пляшки, механічний рух перетворюється на теплову енергію, і сніг тане. H2 Snow – це перший у світі пристрій, що перетворює сніг на воду та при цьому працює виключно від механічної дії та не залежить від сонячного світла та будь-яких джерел палива.

пляшка для води

Винахід австралійського студента вже здобув велику кількість нагород серед різноманітних конкурсів. Багато мандрівників зацікавились багатофункціональною пляшкою для виживання.

Сам Тім зараз працює над вдосконаленням свого винаходу. Він хоче зробити його більш ефективним, а також розробити варіант, що допомагає перетворювати воду на сніг завдяки натисканню ногою. М’язи ніг більш сильні за руки, а також такий варіант можна використовувати при травмі рук. Ножний механізм може мати й інші функції, наприклад, може використовуватися як насос.

За матеріалами epochtimes.com.ua

Один коментар до “Студент придумав пляшку, що перетворює сніг на воду”

  • В строительстве часто применяют щебень, что не удивительно. Щебень используется при создании бетона, при сооружении домов и зданий производственного назначения, а также применяется при строительстве дорог и железнодорожных путей.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *