Генрієтта Грін - найжадібніша багатійка в історії

Всі багатії мають якісь дивацтва, але Генрієта Грін, мабуть, найдивніша з усіх. Всупереч тому, що в 1916 році вона вважалася найбагатшою людиною у світі, а також була першою жінкою, яка заробила статок на Волл-стріт, мільйонерка відрізнялася своєю неймовірною жадібністю.
Народилася Генрієта у 1834 році у багатій сім’ї, її батьки були торговцями, але вони також були квакерами, тож донька виховувалась строго.

В 1865 році померли батько і тітка Генрієти. Спадок, який вони їй залишили, оцінювався у 10 мільйонів доларів. Покійна тітка заповіла 2 мільйони свого статку на благочинність, але жадібна племінниця звернулася до суду та оскаржила рішення покійниці. Суд затягнувся на 5 років, і Генрієтті вдалося відсудити 600 тисяч доларів.

Генрієтта Грін - найжадібніша багатійка в історії

У 1867 році Генрієта вирішила вийти заміж. Її обранцем став також небідний чоловік – це був мультимільйонер Едвард Грін. Але жінка погодилася стати його дружиною лише за умови, що наречений офіційно відмовиться від її грошей. У цьому шлюбі народилися син та донька.

Генрієта все життя займалася примноженням свого статку: стала гравцем на Волл-стріт, де орудувала акціями різних компаній, а також володіла фондом, що видавав гроші в кредит. Попри те, що багатство збільшувалось, жадібність жінки просто ставало легендою. Багатійка завжди носи одне старе чорне плаття, а білизну вона змінювала лише тоді, коли вона повністю зношувалась. Мільйонерка ніколи не вмикала опалення та навіть не мила рук. Харчувалася вона в основному вівсяною кашею, а пила звичайну воду.  А коли її син отримав перелом ноги, ця горе-мамаша звернулася до лікарні для бідних, та ще й запізно, тому зламану ногу просто ампутували. Хоча у платній лікарні хлопчику могли надати якісну допомогу та зберегти ногу. Не дивно, що жінка отримала прізвисько «Відьма з Волл-стріт».

Генрієтта Грін - найжадібніша багатійка в історії

Померла багатійка у 1916 році. Вона залишила після себе спадок 100 мільйонів доларів, що в перерахунку на 2014 рік перевищує 2 мільярди доларів.

За матеріалами Яндекс.Дзен. Зображення з вільного доступу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *