кіт чи собака

Любите  домашніх тварин і є шанувальником гороскопу? Тоді вам слід дізнатися, який вихованець найбільше вам підходить. Кращі друзі людини – чотириногі створіння. З цим погоджуються навіть астрологи. Вони точно можуть сказати, кому і яка тварина підходить, дати точні відомості про слабкі і сильні сторони особистості, розповісти про життя. Є астрологи, які змогли розшифрувати, що говорять зірки про домашніх тварин. На основі цього був складений список порід собак і кішок, що ідеально підходять для кожного знаку зодіаку.

Овен

Люди цього знаку енергійні і, в той же час, чутливі. Вони часто довіряються інтуїції. З Овнами цікаво проводити час. Для них ідеальним другом є невелика або середня собака. Це може бути пекінес, шпіц, спанієль і інші види.

собака шпіц

Тілець

Для цього знаку зодіаку характерна впертість, цілеспрямованість, відданість. Як друг їм рекомендується заводити собаку з таким же впертим характером. Вони знайдуть спільну мову і будуть розуміти один одного. Зразковим товаришем і кращим чотириногим другом може стати боксер.

собака боксер

Близнюки

Цей знак краще поєднується з кішками, ніж з собаками. Представники сімейства котячих незалежні, так само, як Близнюки. І не важливо, якої породи буде кішка. Вся доброта, любов, відданість тварини буде радувати господаря.

киця

Рак

Раки сором’язливі і стримані. Іноді вони бувають смішними. За рекомендацією астрологів, Ракам варто звертати увагу на сенбернарів. З цими незграбними представниками чотириногих друзів Раки знайдуть спільну мову.

Сенбернар собака

Лев

Народжені під знаком Лева відрізняються креативністю, легкістю, харизматичністю. Вони можуть подружитися і з кішками, і з собаками. При виборі останніх астрологи рекомендують звертати увагу на породи середніх розмірів.

собака басенджи

Діва

Представникам цього знака зодіаку рекомендується заводити німецьких вівчарок. Діви енергійні, у них ідеальні сім’ї. Для цього знака ідеальною твариною вважається саме німецька вівчарка, і астрологи радять заводити їм саме цю породу.

німецька вівчарка

Терези

Цей знак зодіаку вважається правильним, збалансованим у всіх відносинах. Ваги – символ миру, а це найбільша цінність на Землі. Астрологи радять їм підбирати спокійних, мирних собак. Непогано вони себе почувають поряд з кокер-спаніелем. У компанії такого друга можна розслабитися.

кокер-спаніель

Скорпіон

Люди-Скорпіони обачні, вміють зберігати холоднокровність в будь-якій ситуації. Їм підходять собаки великих порід. Ідеальними друзями стануть доги, бульдоги.

дог собака

Стрілець

Чуйні, поступливі, емоційні Стрільці можуть дружити з собаками. Ці чотириногі стають найбільш відданими кращими друзями. Господарю і його вихованцю завжди буде чим зайнятися: пограти, досліджувати і просто повалятися.

лабрадор ретривер

Козеріг

Представники цього знаку завжди активні, хоча можуть створювати враження холодної особистості. Козероги добре уживаються з кішками древніх порід. Добрими компаньйонами для них стають перси. Вони такі ж жорсткі і  холодні.

персидська кішка

Водолій

Люди цього знаку сміливі, люблять інновації, ніколи не турбуються про зовнішній вигляд. Їм найбільше підходять екзотичні вихованці. Водолії можуть завести і кішок, і собак будь-яких порід. Цей знак зодіаку ідеально поєднується з будь-якими чотириногими друзями.

китайська хохлата собака

Риби

Люди представники знаку Риби – справжні романтики. Вони ласкаві, емоційні, уважні. Найкращим супутником для них стане сіамська кішка. Ця порода здатна слухати господаря, підтримувати його, в потрібний момент пригорнутися.

сіамська кішка

За матеріалами

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *